Vlajkové závažie s potlačou 750 gr. - bezpečnostné

Bezpečnostné vlajkové závažie s Vašou reklamnou potlačou na napnutie vlajky alebo zástavy.

Viac detailov

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 10

25,00 €

(25,00 € bez DPH)

zavazie-bezp-tlac
Tovar je na sklade
 • Vlajkové závažie s plnofarbnou jednostrannou reklamnou potlačou do rozmeru 85 x 45 mm. Vašu grafiku alebo logo, nám zašlite na náš e-mail a následne vám zašleme vizualizáciu na odsúhlasenie.

  Minimálny odber 10ks.

  Vlajkové závažie slúži na napnutie vlajky pre vlajkové stožiare s vnútorným vedením lana alebo s napínacím otočným ramenom. Závažie zároveň zabraňuje vlajke zamotaniu cez vrchol stožiara vo veternom počasí. Hmotnosť závažia je 750 gramov (3/4 kg) a má plastový D krúžok na uchytenie, ktorý sa zacvakáva do karabíny vlajky. To eliminuje obsluhe sa pomýliť, aby závažie omylom nezacvakla do objímky vlajky. Objímka zvyčajne nie je konštrukčne tak pevná, aby uniesla hmotnosť závažia aj pnutie vlajky, čo má za následok pád a poškodenie objímky a závažia. Závažie sa vždy zacvakáva do spodnej karabíny vlajky.

  Bezpečnostné vlajkové závažie je zhotovené zo zrniečok železných guličiek. Jeho "pieskový" charakter absorbuje nárazy v prípade pádu čím minimalizuje poškodenie samotného závažia, zasiahnutého predmetu pod stožiarom, alebo nebodaj samotnej obsluhy vlajkového stožiara.

  Vhodné pre tieto typy stožiarov:
  - Euromast Eco
  - Euromast Exclusive
  - Euromast Banner
  - Flagmore Tradic
  - Flagmore Special
  - Flagmore Horizont
  - a iné

  Závažie nie je potrebné pre typ stožiara s vonkajším vedením lana, kde je vlajka napínaná samotným lanom stožiara za spodnú karabínu na vlajke. Ako napr. typ Euromast Standard alebo Flagmore Standard.

 • Výška 14,5 cm
  Šírka 8,5 cm
  Hmotnosť 750 gr.
  Hrúbka 4 cm

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (8)