Teleskop 1,6 až 5,8 m - mobilný vlajkový stožiar + zástava

Mobilný teleskopický hliníkový vlajkový stožiar určený pre priležitostné vlajkovanie vrátane otočnéhe ramena 120 cm, závažia, objimok, kotvy a zástavy.

V našej ponuke aj prenájom stožiarov.
 

Viac detailov

260,00 €

(260,00 € bez DPH)

ST-TLSC
Tovar je na sklade
 • Stožiar sa teleskopicky vysúva od 180 cm do nasledovných výšok: 310 cm, 450 cm, 580 cm nad povrch zeme.
  Bajonetové zaistenie požadovanej výšky stožiarov zabezpečí, aby sa stožiar v nežiadúcej chvíli nezložil,
  ale ostal  v nastavenej polohe. Otočné rameno vrátane závažia zabezpečí, aby zástavu bolo stale vidieť aj keď vietor nefúka a aby sa voľne otáčala. Vlajkovy stožiar sa dodáva vrátane zemnej skrutky a natlačenej zástavy rozmeru 100x300 cm z nepáravého 100% PES úpletu pre vonkajšie použitie podľa Vašeho zadania.   

  Termín dodania: cca 3-5 dní (mimo doručenia) od obdržania záväznej objednávky, kompletných podkladov (krivky pre Corel, prípadne obrázok v mierke 1:1 s rozlíšením 100 – 200 dpi), a schválenia grafickej korektúry. Farebnosť udávajte vo farebnej škále Pantone. Podklady posielajte na e-mail obchod(a)vlajkovo.sk

  Ponúkaná cena je stanovená pri objednávke od 1-5 ks.

  V prípade záujmu o viac stožiarov na príležitostnú akciu Vám radi stožiare vrátane štátnych zástav zapožičiame. Naša ponuka zahŕńa aj servis (dovoz, skompletovanie, osadenie, vyvesenie vlajok a po akcii demontáž a odvoz na sklad ).
  Viac info na www.prenajom-stoziarov.sk

   

   

 • Výška od 1,8 do 5,8 m
  Šírka od 6 - 4 cm
  Hmotnosť 7,8 kg

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)