Poštovné

Ponúkame Vám nasledovné možnosti doručenia Vašej objednávky:

Slovenská pošta  (aj dobierka): 3,90 € s DPH
Parcel Shop - UPS  (hotovosť): 4,20 € s DPH
Kuriér - UPS  (aj dobierka): 5,86 € s DPH
Osobný odber: zdarma

   


Slovenská pošta – zásielka.
Zásielka Vám bude doručená prostredníctvom Slovenskej pošty cca do 5 – 6 pracovných dní od odoslanie zásielky z nášho skladu,  prípadne Vás Slovenská pošta bude informovať o uložení zásielky na najbližšej pobočke. Zásielka Vás počká 18 kalendárnych dní, kde si ju môžete vyzdvihnúť počas otváracích hodín pobočky. Pri zvolenej platbe Dobierka zaplatíte pri preberaní zásielky.

Parcel Shop – Slovak Parcel Service (UPS)
Parcel Shop je dobre dostupné miesto na Slovensku s parkovaním, kde si svoju zásielku môžete vyzdvihnúť. Nemusíte čakať na príchod kuriéra, miesto a čas vyzdvihnutia si stanovíte podľa vlastných potrieb. Dostanete SMS avízo o doručení Vašej zásielky do vybraného Parcel Shopu s overovacím kódom. Potom si môžete Váš tovar vyzdvihnúť. Pri zvolenej platbe dobierka zaplatíte zásielku v hotovosti pri preberaní.
Otváracie hodiny a presnú adresu Vašeho najbližšieho Parcel Shop-u najdete tu:
http://www.sps-sro.sk/sk/Parcel-Shop.html
 

Kuriér – Slovak Parcel Service (UPS)
Doručenie kuriérom UPS je do ďalšieho pracovného dňa od odoslania zásielky z nášho skladu.
Súčasťou ceny je poistenie zásielky v plnej výške jej hodnoty. Máte možnosť sledovať pohyb
zásielky na internetovej stránky Slovak Parcel Service http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html  Na vyžiadanie Vám číslo zásielky pošleme e-mailom. V prípade neúspešného prvého pokusu o doručenie  kuriér ponúka ešte dva ďalšie pokusy doručenia. Pri zvolenej platbe Dobierka zaplatíte kuriérovi pri preberaní zásielky v hotovosti.

Osobný odber
Pri osobnom odbere si objednávku môžete vyzdvihnúť po doručení avíza, že tovar je pripravený k osobnému prevzatiu v našej predajni na adrese:
2U spol. s r.o. Trnavská cesta 84, 821 02  Bratislava počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 hod.
Zaparkujete vo dvore na našich vyhradených parkovacích miestach pred vchodom do budovy. Pri preberaní si pripravte číslo objednávky. Objednávku môžete zaplatiť v hotovosti prípadne platobnou kartou. Pri osobnom odbere neúčtujeme, žiadny manipulačný poplatok.

   

Bezplatné doručenie ponúkame pri objednávke nad 80 € v rámci Slovenska.


Uvedené ceny platia pre odoslanie obyčajných zásielok v rámci Slovenska.
Ceny poštovného sú uvádzané vrátane DPH.
V prípade záujmu o doručenie tovaru do zahraničia nás prosím kontaktujte.