Látky

Typy našich najpoužívanejších látok, ktoré potláčame a konfekčne spracovávame pre najrôznejšie účely soft signage.Texflag (TFG)

Štandardná vlajkovina plošnej gramáže 120 gr./m2. Najpoužívanejší 100%-ný polyesterový, nepáravý úplet pre výrobu vlajok. Taktiež sa používa na výrobu transparentov. Windtex (WTX)

Odolnejší 100%-ný polyesterový úplet vďaka špeciálnemu pleteniu. Tak isto nepáravý, ale trochu vyššej gramáže 125 gr./m2. Texflag X (TFGX)

Veľmi odolný nepáravý 100%-ný polyesterový úplet gramáže 145 gr./m2. Povrch materiálu je stredne lesklý a veľmi dobre odolný voči vzdušnému znečisteniu. Spun

Veľmi odolná, ale páravá 100%-ná tkanina plošnej gramáže až 160 gr./m2 s veľmi pevnou priadzou a dlhšou životnosťou.Blockout Black (BLB)

Jednostranná látka s čiernym polyuretánovým nepriesvitným záterom na druhej strane celkovej gramáže 270 gr./m2. Elasticita zaručuje použitie do frame systémov a reklamných panelov. Napr. náš www.aluframe.skBlockout Grey (BLG)

Jednostranná látka so šedým polyuretánovým nepriesvitným záterom na druhej strane. Použitá polyesterová tkanina je tvarovo veľmi stála a preto vhodná pre Roll-Up. Celková plošná gramáž látky je 305 gr./m2.Blockout X (BLX)

Obojstranná látka (s možnosťou potlače na obe strany). Je hrubá nepriesvitná, takže voči svetlu sa predná grafika nebije so zadnou. Celková plošná hmotnosť látky je 440 gr./m2.Stretchtex (STR)

Vysoko elastická látka (až 200%) v oboch smeroch, veľmi príjemná na dotyk a mäkká. 100%-polyesterový úplet gramáže 130 gr./m2. Vhodná pre športové oblečenie, reklamné návleky, štartovacie tielka a pod.Satén (SAT)

100%-ný polyesterový nepáravý úplet s vysoko lesklým jednostranným povrchom ktorý sa potláča. Plošná gramáž látky je
150 gr./m2. Často sa používa pre exkluzívne interiérové vlajky, prezentačné obrusy a pod. Satén nie je vhodný pre exteriérové vlajky.

satén