Látky

Typy našich najpoužívanejších látok, ktoré potláčame a konfekčne spracovávame pre najrôznejšie účely soft signage.Texflag (TFG)

Štandardná vlajkovina plošnej gramáže 120 gr./m2. Najpoužívanejší 100%-ný polyesterový, nepáravý úplet pre výrobu vlajok. Taktiež sa používa na výrobu transparentov. Windtex (WTX)

Odolnejší 100%-ný polyesterový úplet vďaka špeciálnemu pleteniu. Tak isto nepáravý, ale trochu vyššej gramáže 125 gr./m2. Texflag X (TFGX)

Veľmi odolný nepáravý 100%-ný polyesterový úplet gramáže 145 gr./m2. Povrch materiálu je stredne lesklý a veľmi dobre odolný voči vzdušnému znečisteniu. Spun

Veľmi odolná, ale páravá 100%-ná tkanina plošnej gramáže až 160 gr./m2 s veľmi pevnou priadzou a dlhšou životnosťou.Blockout Black (BLB)

Jednostranná látka s čiernym polyuretánovým nepriesvitným záterom na druhej strane celkovej gramáže 270 gr./m2. Elasticita zaručuje použitie do frame systémov a reklamných panelov. Napr. náš www.aluframe.skBlockout Grey (BLG)

Jednostranná látka so šedým polyuretánovým nepriesvitným záterom na druhej strane. Použitá polyesterová tkanina je tvarovo veľmi stála a preto vhodná pre Roll-Up. Celková plošná gramáž látky je 305 gr./m2.Blockout X (BLX)

Obojstranná látka (s možnosťou potlače na obe strany). Je hrubá nepriesvitná, takže voči svetlu sa predná grafika nebije so zadnou. Celková plošná hmotnosť látky je 440 gr./m2.Bannertex (BTX)

Hustá a pevná látka s veľmi sýtou a ostrou kresbou potlače. Vhodná pre interiérové aplikácie (reklamné panely, obrazy, dekoračný textil, ... Celková plošná hmotnosť tohto 100% polyesterového úpletu je 230 gr./m2.
Stretchtex (STR)

Vysoko elastická látka (až 200%) v oboch smeroch, veľmi príjemná na dotyk a mäkká. 100%-polyesterový úplet gramáže 130 gr./m2. Vhodná pre športové oblečenie, reklamné návleky, štartovacie tielka a pod.Semiš (SUE)

Jednostranne semišová látka s "chlpatým" povrchom. Veľmi príjemná na dotyk, nestrečuje, matný vzhľad. Vhodná pre interiér, dekoračný textil, obrusy,... Celková plošná hmotnosť tohto 100% polyesterového úpletu je 230 gr./m2.Obrusovina (OBR)

Veľmi pevná látka so vtkaným reliéfnym vzorom v bielej jemne smotanovej farbe. Látka má špeciálnu hydrofóbnu úpravu. Ak rozlejete na nej červené víno, len zoberiete servítku, utriete a havária je vyriešená. Vhodná pre interérový design a obrusy samozrejme. Plošná hmotnosť tkaniny je 225 gr./m2.

Microfiber (MFB)

Hustý polyesterový úplet z mikrovlákna a s protipožiarnou úpravou. Povrch je matný a vďaka hustote je potlač farebne veľmi sýta. Vďaka mikrovláknu má látka dobré čistiace schopnosti. Vhodná predovšetkým do interiéru. (dekoračný textil, závesy, ...) Gramáž PES úpletu je 260 gr./m2.Texflag (TFG) - Neon Yellow

Štandardná vlajkovina plošnej gramáže 120 gr./m2 v neónovej žlto-zelenej farbe. 100%-ný polyesterový, nepáravý úplet. Je možné ho potlačiť iba čiernou farbou. Texflag (TFG) - Neon Orange

Štandardná vlajkovina plošnej gramáže 120 gr./m2 v neónovej oranžovo-červenej farbe. 100%-ný polyesterový, nepáravý úplet. Je možné ho potlačiť iba čiernou farbou. 


Satén (SAT)

100%-ný polyesterový nepáravý úplet s vysoko lesklým jednostranným povrchom ktorý sa potláča. Plošná gramáž látky je
150 gr./m2. Často sa používa pre exkluzívne interiérové vlajky, prezentačné obrusy a pod. Satén nie je vhodný pre exteriérové vlajky.

satén

Šifón (SIF) - šatkovina

Jemná a najpresvitnejšia šatková tkanina gramáže 48 gr./m2. Látka je vzdušná a nekrčivá. Matného vzhľadu z oboch strán. 100% polyester, šírka 140 cm.

sifon  šifón  sifon

Voál (VOAL) - šatkovina

Hodvábno-bavlnená hebká tkanina prírodného vzhľadu príjemná na dotyk. Látka má plošnú hmotnosť 55 gr./m2 je nekrčivá a rovnakého matného vzhľadu z oboch strán. 100% polyester, šírka 140 cm.

voal  voal  voál

Twill (TWL) - šatkovina

Hodváb s jemným keprovým vzorom saténového vzhľadu, gramáže 78 gr./m2. Z našich šatkovín je táto látka najlesklejšia. Z druhej strany je pololesklá. 100% polyester, šírka 140 cm.

Twill  twill  twill 

Hodváb (HDVB) - šatkovina

Tkanina hodvábno-saténového vzhľadu gramáže 82 gr./m2. Látka je z jednej strany pololesklá a z druhej polomatná. Najmenej priesvitná z naších šatkovín. 100% polyester, šírka 140 cm.

hodvab  hodváb  hodváb