Reklamný panel Paravan

Reklamný panel Paravan vrátane Vašeho baneru o šírke 150 cm a voliteľnej výške 100, 150 alebo 200 cm v striebornej farbe.

Paravan obsahuje:

         1 ks - plnofarebne natlačený baner z vašich podkladov v hliníkovom navíjacom tubuse
         2 ks - hliníkový výškovo nastaviteľný stĺpik         
         2 ks - kruhový podstavec 
         3 ks - prenosná čierna nylonová taška

 

 

Viac detailov

270,00 €

(270,00 € bez DPH)

Paravan
Tovar je na sklade
 • Táto novinka je určená nielen pre dočasné inštalácie ale aj pre stabilný firemný interiérový dizajn. Na látku vám vieme vytlačiť nie len reklamnú grafiku, ale aj akýkoľvek estetický dezén. Paravány môžete kombinovať a vytvárať tak potrebné sekcie. Paraván môžete nadpájať háčikmi do rôznych tvarov. Pri kombinácii s látkou Satén a Texflag vytvoríte veľmi pôsobivé zákutia, ale zaroveň uvidíte kto je za paravánom, čo sa môže hodiť aj pri výstavných inštaláciách.

  Grafika vytlačená disperznou technológiou na látke so 100%-ného polyesteru. Ani po čase sa strany baneru nezačnú rolkovať, ako sa to stáva na papierových baneroch. Našej látke nevadí ak sa náhodou zašpiní. Mokrou hubkou môžete grafiku očistiť bez akejkoľvek straty kvality potlače. Pokiaľ potrebujete novú grafiku pre váš starý reklamný panel, tak vám ju vyrobíme, vymeníme a ušetríte tak za konštrukciu. 
  Rozmer baneru (grafiky) 150 x 100 cm, 150 x 150 cm alebo 150 x 200 cm. Konštrukcia je vyrobená z ľahkého a zároveň tvrdého hliníku.

  Paravan je vhodný pre interiérové prezentácie.

  Cena je stanovená pri objednávke 1 - 2 ks. V prípade záujmu o väčší počet kusov nás poprosím kontaktujte.

  Termín dodania: 3 dni (mimo doručenia) od obdržania záväznej objednávky, kompletných podkladov (krivky pre Corel, prípadne obrázok v mierke 1:1 s rozlíšením 100 – 200 dpi) a schválenia grafickej korektúry. Farebnosť udávajte vo farebnej škále CMYK. 

  Podklady posielajte na adresu obchod(a)vlajkovo.sk 

   

 • Výška 200 cm
  Šírka 150 cm
  Hmotnosť 17,5 kg
  Hĺbka 42 cm

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)