Rúško na tvár - firemné/klubové/mestské.

Dizajnové dvojvrstvové textilné ochranné rúško s potlačou dizajnu Vašej firmy, tvarovateľná výstuž, univerzálna veľkosť. Strečtex namiesto nekomfortnej gumičky. 

Dezinfikované pred balením.
Balené jednotlivo.
Možnosť opakovaného prania.

Cena je stanovená od 10 ks do 99 ks. Znížená cena pri väčšom množstve. Krátky termín dodania. V prípade záujmu o viac kusov, prosím píšte na mail: obchod@vlajkovo.sk 

Viac detailov

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 10

4,50 €

(4,50 € bez DPH)

rusko-firemne
Tovar je na sklade

  • Ochranné rúško na tvár v určitom dizajne so sublimačnou potlačou (bez nánosu farby, hĺbkovo prefarbené je len samotné vlákno vrchnej látky).

    Rúško na tvár je veľkosti 17,5 x 8,2 cm v zloženom stave. Je vyrobené z dvoch vrstiev polyesterového vlákna z pletenej a netkanej textílie. Na hornej strane je drôtená výstuž pre vytvarovanie na nose, aby rúško dobre tesnilo a aby sa vám nerosili okuliare. Pre lepší komfort je namiesto tenkej gumičky použitý prúžok z vysoko strečovej látky. Rúško je možné prežehliť s nastavenou teplotou pre polyester (max. 120 stupňov), čím ho dezinfikujete. V prípade prania na vyššiu teplotu ho znova prežehlite z oboch strán a rúško vám znovu poslúži. Možné dezinfikovať aj zaliatím vriacou vodou, vysušením a prežehlením. 

  • Výška 9,5 cm
    Šírka 17 cm
    Hmotnosť 8 gr.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)